Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla (26.11.2017)

1. Serdecznie zapraszam na ostatnia katechezy neokatechumenalną w poniedziałek o godzinie 19.00. Będzie w niej uczestniczył ks. Abp Wacław Depo.
  2. Odwiedziny chorych w piątek od godziny 9.30, a spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  3. Za tydzień po Mszy o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, dziesiątek różańca i krótka adoracja. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  4. W następną niedzielę rozpoczyna się Adwent. W każda niedzielę Adwentu – poczynając od tej za tydzień – zapraszamy na Nieszpory dwadzieścia minut przed wieczorną Mszą. Msza ku czci NMP popularnie nazywana Mszą roratnią w każdą środę i sobotę Adwentu o godzinie 17.30.
  5. Próba jasełek w przyszłą niedzielę po Mszy o godzinie 11.00.
  6. W tym tygodniu nie ma zbiórki ministrantów.
  7. W zakrystii można otrzymać opłatek na stół wigilijny.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej w dniach od 20 do 27 lutego 2018. Więcej informacji u ks. Łukasza.
  9. Wspólnota Przymierza Wojowników zaprasza na spotkanie dla mężczyzn. Spotkanie jest adresowane dla każdego mężczyzny, który chciałby wejść na Drogę Odważnych. Droga jest doskonałym miejscem rozwoju ludzkiego, jak i duchowego. Pierwsze spotkanie w środę 30 listopada o godz. 19.00. W programie: adoracja (oraz możliwość spowiedzi); konferencja; Eucharystia w męskim gronie.
    Więcej informacji u ks. Marcina oraz na wizytówkach z tyłu kościoła i na stronie www.odwazni.pl
  10. Intencje parafialne
  • 27.11 Poniedziałek: Za ś.p. Józefę Majcherowską
    (int. od rodziny Musików z Białej)