Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu (27.11.2016)

1. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 jest spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz 2 grupy młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  2. W Adwencie w środy i soboty odprawione będą msze święte ku czci Matki Bożej, popularnie nazywane Mszą Roratnią. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich parafian, ale szczególnie dzieci. Na msze zabierzcie ze sobą lampiony.
  3. W najbliższy piątek odwiedziny chorych od godziny 9.00, a spowiedź od godziny 16.30. Po Mszy Świętej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziesiątką różańca.
    W Róży różańcowej wymiana tajemnic.
  5. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na rehabilitacje oraz sprzęt dla dzieci z niepełnosprawnością.
  6. Do końca listopada polecamy naszych zmarłych podczas modlitwy wypominkowej w tygodniu o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 17.30.
  7. W zakrystii jest do nabycia „Żyć Ewangelią 2017”.
  8. Wspomnienia liturgiczne: Środa. Święto św. Andrzeja Apostoła. Sobota. Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.
  • 28.11 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 29.11 Wtorek: 1) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 30.11 Środa: 1) Za ś.p. Zygmunta Zakrzewskiego. Msza greg.
    2) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.

01.12 Czwartek: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    2) O uzdrowienie duszy i ciała ze zranień, z lęków, otwarcie się na przebaczenie sobie i innym i łaskę współpracy z łaską Bożą, o uzdrowienie relacji w rodzinie i z innymi ludźmi. O łaskę dobrej generalnej spowiedzi z całego życia i dobre rozpoznanie i wypełnienie powołania życiowego. O dotrzymanie obietnic ślubów złożonych Bogu i Matce Królowej Polski.

• 02.12 Piątek: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 03.12 Sobota: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
  • 11.00 – 1) Za ś.p. Józefa Krysiak (w 18. roczn. śm)
    2) Za ś.p. Barbarę Kryst o Niebo
    (int. od męża, dzieci i wnuków)
  • 18.00 – Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.