Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę Wielkiego Postu

1. Zapraszamy bardzo serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj mamy trzecią niedzielą miesiąca marca. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00.
  3. W najbliższy piątek będziemy mieć wizytację w naszej parafii ks. abp Wacława Depo. O godz. 17.00 będzie Droga Krzyżowa poprowadzona przez Wspólnotę Domowego Kościoła z naszej parafii. A o godz. 17.30 będzie Msza św., której będzie przewodniczył ks. abp Wacław Depo.
  4. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy drugiej. Natomiast spotkanie dla grupy pierwszej będzie w przyszłym tygodniu, również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  6. Rekolekcje Parafialne odbędą się w dniach 27-29 marca. Zakończenie będzie w Niedzielę Palmową. Poprowadzi je w tym roku ks. Michał Przybysz, dyrektor naszego hospicjum w Łabuńkach.
  7. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  8. Jak co roku podczas wakacji są organizowane na naszym tutaj terenie Dni Kasperiańskie – spotkanie dla młodzieży. Dlatego też na organizację tego spotkania dzisiaj po każdej Mszy Świętej do puszek jest zbierana dobrowolna ofiara na organizację tego spotkania. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel już teraz z góry bardzo dziękujemy.
  9. Pielgrzymka do Włoch (29 czerwca – 4 lipca) z okazji 200 lat Misjonarzy Krwi Chrystusa. Program na osobnej stronie.
  10. Są do nabycia w zakrystii paschaliki na Triduum Paschalne. Koszt tej świecy to 5 zł.
  11. W czwartek przypada Uroczystość Świętego Józefa – Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza Święta o godz. 17.30.
  • 16.03 Poniedziałek: Zanurzając w Najdroższej Krwi Chrystusa dusze Powstańców Styczniowych z prośbą o Boże miłosierdzie dla nich
  • 17.03 Wtorek: O łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Krystyny
  • 18.03 Środa: O łaskę zdrowia dla Stefanii