Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną (25.04.2021)

1. W sobotę (1 maja) o godz. 12.30 i w niedzielę (2 maja) o godz. 10.30, 11.45 i 13.00 dwadzieścia troje dzieci po raz pierwszy przystąpi do komunii świętej. Proszę, aby wymienione Msze były zarezerwowane dla dzieci, ich rodziców i gości. Proszę, aby za tydzień uczestniczyć w Mszy o godz. 9.00 lub 18.00.
  2. Do soboty (1 maja) modlimy się nowenną do Św. Józefa Robotnika. Prosimy o szczęśliwe ukończenie prac budowlanych w nowym kościele. Można przynosić swoje intencje związane z budową domu, ale również odbudową relacji w rodzinie, budową kariery zawodowej, itp.
  3. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi, po Mszy różaniec wynagradzający za grzechy i 15 minutowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Modlitwa za zmarłych (tzw. wypominki) przewidziana na pierwszą niedzielę zostaje przesunięta na 9 maja po Mszy o godz. 9.00.
  5. W nadchodzącym tygodniu nie będzie zbiórki ministrantów.
  6. Dzisiaj taca jest przeznaczona na budowę kościoła.
  7. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.