Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu (22.12.2019)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 próba śpiewu przed Pasterką. Ostateczne przygotowanie 45 minut przed Mszą o Pasterzach (Pasterka).
  2. W poniedziałek możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi od godz. 18.00 do 22.00.
  3. Zbiórka dla lektorów i ministrantów we wtorek o godz. 11.00.
  4. We wtorek o północy Msza Pasterzy popularnie nazywana Pasterką.
  5. W środę Boże Narodzenie. Porządek mszy jak w niedzielę. Podczas Mszy o godz. 11.00 czterech kandydatów złoży przysięgi ministranckie i otrzymają pelerynki. W czwartek (26.12) również niedzielny porządek mszy świętych.
  6. Dziękuję za pomoc w przewiezieniu choinek p. Łukaszowi Zaskórskiemu oraz wszystkim, którzy zgłosili gotowość pomocy. Dziękuję p. Henrykowi Grobelakowi za podarowanie dwóch choinek i wieńców adwentowych.
  7. Dziękuję p. Janowi Bieleninikowi i p. Stanisławowi Wierzbowskiemu, br. Leonardowi za pomoc w strojeniu kościoła. Proszę o nią również jutro od godz. 10.00.
  8. Konkurs na ozdobę choinkową. Do 12 stycznia można zakładać na choinkę przy ołtarzu podpisane ozdoby.
  9. Ostatni dzień zapisów na wyjazd sylwestrowy (27.12 – 1.01) dla młodzieży do naszej parafii w Międzygórzu.
  10. W zakrystii dla dzieci naklejki, opłatek na stół wigilijny.
  11. Na końcu kościoła świece Caritas w cenie 6 zł oraz plan kolędy.