Ogłoszenia parafialne na III niedzielę Wielkiego Postu

1. 1 Zapraszamy bardzo serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
  2. Przyszła niedziela będzie trzecią niedzielą miesiąca marca. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00.
  3. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy pierwszej. Natomiast spotkanie dla grupy drugiej będzie w przyszłym tygodniu, również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  5. Rekolekcje Parafialne odbędą się w dniach 27-29 marca. Zakończenie będzie w Niedzielę Palmową. Poprowadzi je w tym roku ks. Michał Przybysz, dyrektor naszego hospicjum w Łabuńkach.
  6. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  7. Jak co roku podczas wakacji są organizowane na naszym tutaj terenie Dni Kasperiańskie – spotkanie dla młodzieży. Dlatego też na organizację tego spotkania w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej do puszek będzie zbierana dobrowolna ofiara na organizację tego spotkania. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel już teraz z góry bardzo dziękujemy.
  8. Pielgrzymka do Włoch (29 czerwca – 4 lipca) z okazji 200 lat Misjonarzy Krwi Chrystusa. Program na osobnej stronie.
  • 09.03 Poniedziałek:
  • 10.03 Wtorek: W int. ks. Sebastiana z okazji urodzin
  • 11.03 Środa:
  • 12.03 Czwartek: W int. Leokadii Matulewicz z okazji 88 rocznicy urodzin
  • o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo (int. od dzieci, wnuków
  • i prawnuków)
  • 13.03 Piątek: Za śp. Kazimierę Kowalczyk i śp. Dorotkę oraz o Bożą pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw rodzinnych
  • 14.03 Sobota: O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, Bożą opiekę dla Maksymiliana oraz o potrzebne dary i łaski dla rodziców
    9.00 – Za śp. Brygidę Kordas (3 rocz. śm)

11.00 – Z okazji urodzin Karolinki Jońskiej o wszelkie potrzebne łaski i dobry wybór gimnazjum
    11.00 – Z okazji 90 rocznicy urodzin Zdzisława z podziękowaniem za dotychczasowe łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
    11.00 – Chrzcielna