Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną (26.04.2020)

1. Od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 14.00 do 17.30 i Msza Święta (17.30) będą w kaplicy Matki Bożej na początku ul. św. Kaspra.
  2. W sobotę (2 maja) Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Porządek mszy świętych jak w niedzielę.
  3. Ks. Józef od piątku przez najbliższe dwa tygodnie będzie mieszkał jako wolontariusz w Domu Pomocy Społecznej w Lublińcu. Pamiętajmy o nim w modlitwie, jak o ks. Henryku, który jest kapelanem w szpitalu na Parkitce.
  4. Kto chciałby skorzystać z sakramentu spowiedzi proszę dzwonić na numer parafialny 538-380-488
  5. Jeżeli ktoś z nas potrzebowałby pomocy w zrobieniu zakupów, wyprowadzenia psa, wyrzucenia śmieci lub innych rzeczy proszę dzwonić na numer parafialny.