Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną (18.04.2021)

1. Dzisiaj jest trzecia niedziela miesiąca. O godz. 14.30 Dróżki do Krwi Chrystusa, a o godz. 16.00 Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa.
  2. Od czwartku rozpoczynamy nowennę (9 kolejnych dni) do Św. Józefa Robotnika (wspomnienie obchodzimy 1 maja). Będziemy prosić o szczęśliwe ukończenie prac budowlanych w nowym kościele. Można przynosić swoje intencje związane z budową domu, ale również odbudowę miłości w rodzinie, budowania swojej kariery zawodowej, itp.
  3. W sobotę o 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  4. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.
  5. Msza Święta w niedzielę o godz. 12.30 pozostanie przynajmniej do końca czerwca. Podczas tej mszy kazanie jest adresowane do dzieci.
  6. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  7. Zapowiedzi: Monika Mitek – panna z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Korzeńsku i Przemysław Chmielarz – kawaler z naszej Parafii chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.
  8. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin Jacek Zientara. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki.