Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną (15.04.2018)

1. Dzisiaj jest II Narodowy dzień czytania Pisma Świętego. Wszyscy, którzy zabrali ze sobą własne Pismo Święte niech zostaną przed kościołem, aby zrobić zdjęcie. Ze zdjęć postaramy się zrobić kolaż.
  2. Po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Takie spotkanie jest przewidziane również za tydzień.
  3. Dzisiaj III niedziela miesiąca. Dróżki Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium o godzinie 14.30, a dodatkowa Msza ku czci Krwi Chrystusa o godzinie 16.00.
  4. Za tydzień po Mszy o godzinie 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci obchodzących pierwszą rocznicę Komunii Świętej.
  5. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów i lektorów.
  6. Intencje mszalne:
  • 16.04 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Elfrydę Breuer. Msza św. greg.
    2) W int. Bernadetty, z prośbą o doświadczenie miłości Bożej, uzdrowienie wewnętrzne, emocjonalne oraz o złamanie wszelkiego zła przez moc Krwi Chrystusa

• 17.04 Wtorek: 1) Za ś.p. Elfrydę Breuer. Msza św. greg.

• 18.04 Środa: Za ś.p. Elfrydę Breuer. Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Agnieszkę Gawlak Łuszczyńską (int. od rodziców)

• 19.04 Czwartek: 1) Za ś.p. Elfrydę Breuer. Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Henrykę Belicką

• 20.04 Piątek: Za ś.p. Elfrydę Breuer. Msza św. greg.

• 21.04 Sobota: Za ś.p. Elfrydę Breuer. Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Halinę i Bronisława Dobosz i ś.p. Jana i Janinę Pawłowskich oraz za zmarłych z rodzin

9.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
    2) Za ś.p. Mariannę Chmielarz
    (int. od szwagierki Ireny i Agaty z rodziną)

11.00 – 1) W int. dzieci Lilii i Andrzeja i ich rodzin o błogosła- wieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, ochronę Krwi Chrystusa
    2) Za ś.p. Stefano Bozzo w 6. rocznicę śmierci (int. od żony i syna)

18.00 – 1) Za ś.p. Elfrydę Breuer. Msza św. greg.