Ogłoszenia parafialne na III niedzielę adwentu.

Rozpoczynamy dziś trzeci tydzień Adwentu. Msze Święte roratne są odprawiane są dwa razy w tygodniu w środy i soboty o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych Mszach Świętych nie tylko dzieci i młodzież. Pamiętajmy przynosić ze sobą lampiony.

W najbliższy piątek,  rozpoczynają się rekolekcje parafialne. Poprowadzi je nasz współbrat ks. Łukasz Tarnowski.

Spowiedź w sobotę od godz. 17.00.

W czwartek po Mszy Świętej, nabożeństwo do Krwi Chrystusa oraz indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.

W tym tygodniu pół godziny przed każdą Mszą Świętą, a więc od godz. 17.00 do godz. 17.30. jeden z kapłanów będzie  w konfesjonale, będzie możliwość spowiedzi.

Poniedziałek – ks. Daniel Mokwa CPPS

Wtorek – ks. Józef Godlewski CPPS

Środa – ks. Józef Godlewski CPPS

Czwartek – ks. Franciszek Grzywa CPPS

Piątek – ks. Franciszek Grzywa CPPS

Sobota – ks. Daniel Mokwa CPPS

W niedziele o godz. 11.00 czterech kandydatów zostanie włączonych do grona ministrantów.

Spotkanie kandydatów i ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10.00.

Młodzież, która chce przygotowywać się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w naszej parafii zapraszamy by zapisywała się w zakrystii.

Intencje mszalne:

Poniedziałek 16. 12. 2013r. – o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki Sienkiewicz i o laskę zdrowia dla niej i dla dziecka.

Wtorek 17. 12. 2013r. – o powrót do Boga i Kościoła dla Aleksandra.

Środa 18. 12. 2013r. – z prośbą o dary Ducha Świętego o pomoc w wykorzystaniu zdobytego doświadczenia i wiedzy w egzaminie.

Czwartek 19. 12. 2013r. –  brak int.

Piątek 20. 12. 2013r. – brak int.

Sobota 21. 12. 2103r. – brak int.

Niedziela 22. 12. 2013r. :

9.00 – za śp. Zofię Ławniczak.

11.00 – w int ministrantów.

18.00 – w int. Marzeny, Piotra i ich dzieci w wiadomej Bogu intencji.