Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu (17.12.2017)

1. Dziękujemy ks. Krzysztofowi Surowańcowi, Misjonarzowi Krwi Chrystusa za wygłoszone nauki rekolekcyjne i niech Pan mu błogosławi w dalszej pracy duszpasterskiej.
  2. Próba jasełek dzisiaj po Mszy o godzinie 11.00 oraz za tydzień.
  3. Prosimy o pomoc mężczyzn w ustawieniu szopki i i obsadzeniu choinek. Zaczynamy we wtorek od godziny 10.00.
  4. Msza ku czci NMP popularnie nazywana Mszą roratnią w najbliższą środę i sobotę o godzinie 17.30. Zaproszone są szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii. Pamiętajcie o lampionach.
  5. Możliwość do spowiedzi przed Świętami Bożego Narodzenia w piątek i sobotę od 17.00 do 19.00.
  6. Za tydzień Mszy Świętej o godzinie 11.00 będzie z udziałem dzieci. Nie będzie Mszy o 18.00, ale chętnych zapraszamy na Nieszpory. Msza Wigilii Narodzenia Pańskiego popularnie nazywana „Pasterką” o godzinie 24.00.
  7. Wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się 8 stycznia. Dokładny plan kolędy za tydzień i na stronie internetowej parafii.
  8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, we wtorek 19 grudnia
  9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  10. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej w dniach od 20 do 27 lutego 2018. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 grudnia.
  11. Intencje mszalne
  • 18.12 Poniedziałek: 1) Za Zenona i Halinę Paskudzkich (z okazji 25. rocznicy wstąpienia do WKC) o zdrowie i błogosławieństwo Boże i wytrwanie w łasce uświęcającej oraz za zmarłych: ś.p. Mariana, Stanisława, Franciszka, Wacławę, Anielę Paskudzkich oraz za ś.p. Mariannę i Emilię; Stanisława, Emilię, Franciszka, Feliksa Celińskich; za ś.p. Reginę Rozwadowską, ś.p. ks. Mariana Bednarczyka
  • 2) Za ś.p. Franciszka Politańskiego (int. od rodz. Osiewaczów)
  • 19.12 Wtorek: 1) Za Aleksandrę Kwiatkowską z okazji 18. urodzin o dary Ducha Świętego, o zdanie pomyślnie matury, o zdrowie