Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu (13.12.2020)

1. Za tydzień od niedzieli do środy zapraszamy na rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Jacek Marciniec, proboszcz parafii św. Zygmunta w Częstochowie. Temat: Ojcowskie serce.
  2. Roraty w środę o godz. 17.30 i w sobotę o godz. 7.00. Zapraszamy dzieci, aby przychodziły z lampionami. Podczas Mszy roratniej będzie losowane jedno dziecko, które weźmie do domu figurkę Maryi i przyniesie na kolejną mszę.
  3. Od poniedziałku do soboty od godz. 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W trakcie adoracji możliwość spowiedzi.
  4. W czwartek o godz. 17.00 modlitwa różańcem do Krwi Chrystusa.
  5. W sobotę o godz. 16.00 wprowadzenie w niedzielną Ewangelię i możliwość medytacji nad Słowem Boga.
  6. Parafianie, którzy chcą przystąpić do spowiedzi i komunii w swoim domu są proszeni o zgłoszenia telefoniczne pod nr: 696-668-012.
  7. Dzieci z przedszkola serdecznie dziękują za prezenty od św. Mikołaja.
  8. Kolęda na zaproszenie (można zgłaszać w zakrystii i pod numer 696- 668-012) lub 26.12 (od godz. 12.00 do 18.00) poświęcenie i pobłogosławienie mieszkań w progu domu.
  9. Jeszcze do przyszłej niedzieli można przynosić artykuły chemiczne, czapki, rękawice, szaliki, które zostaną rozdane bezdomnym. Proszę je zostawiać na stoliku przy św. Antonim.
  10. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić świece wigilijne, czasopismo „Niedziela”, oraz zabrać na wigilijny wieczór opłatek. W zakrystii można kupić rozważania Ewangelii na rok 2021.