Ogłoszenia parafialne na II niedzielę zwykłą

Dziś trzecia niedziela miesiąca stycznia. droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30 Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa z indywidualnym błogosławieństwem relikwią Krwi Pańskiej o godz. 16.00.

Bardzo dziękuję wszystkim którzy przyjęli księży po kolędzie. Odwiedziliśmy 239 rodzin. W wielu mieszkaniach nas nie przyjęto, zdarzyło się że w czterech klatkach po kolei przyjęła nas tylko jedna rodzina.

Spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych odbędzie się 9 lutego po Mszy Świętej o godz. 11.00.

W czwartek po Mszy Świętej o godz. 17.30 nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.

We wtorek wspomnienie świętej Agnieszki dziewicy i męczennicy, w piątek wspomnienie świętego Franciszka Salezego biskupa i doktora kościoła, w sobotę święto nawrócenia świętego Pawła Apostoła.

W czasie ferii zimowych nie będzie spotkań dla ministrantów.

Intencje mszalne:

Poniedziałek 20. 01. 2014r. – o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej w dniu imienin dla księdza proboszcza.

Wtorek 21. 01. 2014r. – brak int.

Środa 22. 01. 2014r. – brak int.

Czwartek 23. 01. 2014r. – w int. Urszuli o łaskę uzdrowienia z nałogu.

Piątek 24. 01. 2014r. – o łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla Jacka, o uwolnienie z nałogów, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

Sobota 25. 01. 2014r. – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Piotra z okazji imienin.

Niedziela 26. 01. 2014. :

9.00 – o łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla Jacka, o uwolnienie z nałogów, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

11. 00 – int chrzcielna.

18. 00 – o łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla Jacka, o uwolnienie z nałogów, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.