Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę zwykłą

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli na księży po kolędzie. Zostaliśmy przyjęci w 253 domach i mieszkaniach. Liczba parafian – 995 osoby.
  2. Dzisiaj mamy trzecią niedzielą miesiąca stycznia. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30. Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00. Po Mszy Świętej będzie indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy drugiej.
  4. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  5. Spotkania dla ministrantów w najbliższą sobotę nie będzie.
  6. Zapraszamy na spotkanie grupy, w której byłoby rozważanie Pisma Świętego. Na początek poprowadzi je ks. Marcin. To spotkanie będzie 28 stycznia (a więc w następną środę) o godz. 20.00.

• 19.01 Poniedziałek: Za śp. Wiolettę Tyfel (w rocznicę urodzin), śp. Sabinę i Edwarda Tyfel, śp. Mariannę i Józefa Szafert i śp. Helenę i Władysława Kula
  • 20.01 Wtorek:
  • 21.01 Środa: W int. Aleksandra o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz o potrzebne dary Ducha Świętego na czas zdawania egzaminu i obrony dyplomu
  • 22.01 Czwartek: O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla dziadków: Zdzisławy i Władysława (int. od wnuków)
  • 23.01 Piątek:
  • 24.01 Sobota: O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Krystyny na czas wyjazdu i nauki
  • 9.00 – Za śp. Stefanię Wąsik (mamę br. Leonarda)
  • 11.00 – O wszelkie potrzebne łaski dla Piotra Jońskiego z okazji urodzin
  • 11.00 – Chrzcielna