Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą (14.01.2018)

1. Dzisiaj obchodzimy dzień uchodźcy. Msza Święta o godzinie 11.00 będzie odprawiona z formularza o imigrantach i uchodźcach.
  2. 19 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy do Bazyliki Jasnogórskiej na kolędowanie z zespołem „Arki Noego”. Wstęp wolny.
  3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. O Godzinie 14.30 dróżki Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium, a o godz. 16.00 dodatkowa Msza Święta. Po Mszy będziemy się modlili o uzdrowienie duszy i ciała. Modlitwę poprowadzi o. Tomasz Trawiński. Tego dnia będzie również kwesta to puszek na remont domu dla uzależnionych w Chęcinach.
  4. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Plan kolędy w formie papierowej na końcu kościoła i elektronicznej na stronie internetowej parafii. Proszę postawić w widocznym miejscu krzyż i świece oraz przygotować kropidło i wodę święconą. Jeżeli ktoś nie może być w dniu kolędy w domu zatelefonować i umówić się na inny dzień.
  5. Zbiórki ministrantów w nadchodzącym tygodniu nie będzie.
  • 15.01 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Janinę Zalewską. Msza św. greg.
    2) O utulenie i opiekę Matki Bożej, z prośbą o zabranie żałoby za syna dla Beaty
    3) W rocznicę ślubu Joanny i Stanisława
  • 16.01 Wtorek: Za ś.p. Janinę Zalewską. Msza św. greg.
  • 17.01 Środa: Za ś.p. Janinę Zalewską. Msza św. greg.
  • 18.01 Czwartek: Za ś.p. Janinę Zalewską. Msza św. greg.
  • 19.01 Piątek: Za ś.p. Janinę Zalewską. Msza św. greg.
  • 20.01 Sobota: Za ś.p. Janinę Zalewską. Msza św. greg.
  • 9.00 – Za ś.p. Andrzeja i Józefę Mateja
  • 11.00 –  1) Dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo na dalsze dni życia dla Szymona (77 lat.), i Oli (21 lat) z okazji rocznicy urodzin
    2) Za parafian
  • 16.00 – W int. pielgrzymów i ich rodzin z Radomska
  • 18.00 – Za ś.p. Janinę Zalewską. Msza św. greg.