Ogłoszenia parafialne na II niedzielę Wielkiego Postu

1. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  2. Zapraszamy bardzo serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek. Odwiedziny chorych od godz. 9.00; Spowiedź w Kościele od godz. 16.30.
  4. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy drugiej. Natomiast spotkanie dla grupy pierwszej będzie w przyszłym tygodniu, również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  6. Rekolekcje Parafialne odbędą się w dniach 27-29 marca. Zakończenie będzie w Niedzielę Palmową.
  7. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  8. Pielgrzymka do Włoch (29 czerwca – 4 lipca) z okazji 200 lat Misjonarzy Krwi Chrystusa. Program na stronie pielgrzymki.
  9. Pielgrzymka do Ziemi Świętej (18-25 kwietnia). Program na osobnej kartce. Koszt tej Pielgrzymki: 3190 zł + 100$.
  • 02.03 Poniedziałek: Za śp. Stanisława Ostojskiego (int. od Zarządu i Pracowników Przychodni Lekarskiej „Trzech Wieszczów”)
  • 03.03 Wtorek: W int. br. Kazimierza o Bożą opiekę, o potrzebne dary i łaski z okazji imienin
  • 04.03 Środa:
    1. W dniu imienin s. Kazimiery z prośbą o Boże błogosławieństwo w powołaniu zakonnym oraz opiekę Matki Bożej Królowej Przenajdroższej Krwi
    2. Za śp. Stanisławę Buchmiet i śp. Jadwigę Łojko
  • 05.03 Czwartek: O Bożą pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw rodzinnych
  • 06.03 Piątek: Za śp. Stanisława Zaskurskiego
  • 07.03 Sobota: Za śp. Kazimierza i Marię Kmita

9.00 – Za śp. Zofię Ławniczak i śp. Józefę Matyja
    9.00 – W drugą rocznicę urodzin Marianny o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz o opiekę Matki Bożej

11.00 – Chrzcielna

18.00 – Int. wynagradzająco – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny Zalewskich