Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim (5.01.2020)

1. Dzisiaj po Mszy o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  2. Jutro 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego popularnie nazywana Trzech Króli. Porządek mszy jak w niedzielę. Na mszach będziemy święcić kredę którą później oznaczymy nasze domy C+M+B 2020.
  3. Jutro na mszach o godz. 9.00 i 11.00 odwiedzi naszą Parafię Wspólnota Małych Braci i Małych Sióstr Baranka. Będą śpiewać kolędy, opowiedzą o swoim dziele i będzie można przekazać ofiarę na budowę ich fraternii w Choroniu.
  4. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego (plebanię) na planszówki.
  5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Proszę, aby postawić w widocznym miejscu krzyż i przygotować kropidło z wodą święconą.
  6. Konkurs na ozdobę choinkową. Do 12 stycznia można zakładać na choinkę przy ołtarzu podpisane ozdoby.
  7. W zakrystii dla dzieci naklejki.