Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu (4.12.2016)

1. Dzisiaj w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziesiątką różańca.
    W Róży różańcowej wymiana tajemnic.
  2. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 jest spotkanie dla pierwszej grupy młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie dla drugiej grupy jest za tydzień.
  3. W Adwencie w środy i soboty odprawione będą msze święte ku czci Matki Bożej, popularnie nazywane Mszą Roratnią. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich parafian, ale szczególnie dzieci. Na msze zabierzcie ze sobą lampiony.
  4. Dzisiaj w niedzielę będzie zbiórka do puszek na rehabilitacje oraz sprzęt dla dzieci z niepełnosprawnością.
  5. W zakrystii jest do nabycia „Żyć Ewangelią 2017”.
  6. Wspomnienia liturgiczne: Wtorek. wspomnienie św. Mikołaja, biskupa. Środa. Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła. Czwartek. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
  • 05.12 Poniedziałek: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    2) O godny pochówek dla dzieci zmarłych przed urodzeniem i za zmarłą tuż po narodzeniu o życie wieczne dla nich
  • 06.12 Wtorek: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    2) Z okazji urodzin, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jadwigi
  • 07.12 Środa: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
  • 08.12 Czwartek: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    2) W Bogu wiadomej intencji
  • 09.12 Piątek: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    2) W Bogu wiadomej intencji
  • 10.12 Sobota: 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    2) W Bogu wiadomej intencji
    9.00 – Za Andrzeja z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże
    11.00 – 1) Z okazji 6. urodzin Izabelli Miśkiewicz o Boże błogosławieństwo i Boża opiekę
    2) Za ś.p. Mariannę i Jana Nowaków
    (w 5. roczn. śm., int. od rodziny)
    18.00 – 1) Za ś.p. Andrzeja Chwedoruk. Msza greg.
    2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin
    Strzeszowskich