Ogłoszenia parafialne na II niedzielę Adwentu (06.12.2015)

1. Zapraszamy jak co roku w Adwencie na Roraty. Msze Święte Roratnie są dwa razy w tygodniu: w środy i soboty o godz. 17.30. Bardzo prosimy, aby na te Msze Święte przynieść ze sobą lampiony.
  2. W przyszłą sobotę Wspólnota Krwi Chrystusa jak co roku na Jasnej Górze po apelu, będzie miała swoje nocne czuwanie. W tym roku to czuwanie poprzedzi sympozjum zorganizowane z okazji dwustu lat Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa. Plan tego sympozjum na osobnej stronie.
  3. Opłatki poświęcone na stół wigilijny, razem z planem wizyty duszpasterskiej (kolędy) będą roznoszone od wtorku od godz. 18.00 w blokach (oprócz ul. Oławskiej)
  4. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  5. W zakrystii jest do nabycia nowa książka: „Żyć Ewangelią” na 2016r. Cena niezmienna: 25 zł.
  6. Również w zakrystii jest do nabycia gra planszowa: „Boży wyścig”. Jest to gra planszowa dla całej rodziny. Można w niej sprawdzić, pogłębić albo zdobyć wiedzę na temat Kościoła Katolickiego. Jest w niej 6 kategorii, 100 tematów i 600 pytań. Cena 60 zł.
  7. Są w zakrystii do nabycia świece wigilijne. Mała świeca kosztuje 6 zł, duża 12 zł.
  8. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  9. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 to będzie spotkanie dla grupy pierwszej, a spotkanie dla grupy drugiej odbędzie się o godz. 16.00. Spotkania odbędą się w naszym domu św. Wawrzyńca.
  10. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie zbierana dobrowolna ofiara na rzecz Kościoła na Wschodzie.
  11. W zakrystii są jeszcze do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  12. Jutro w poniedziałek przypada – Wspomnienie Świętego Ambrożego, Biskupa i Doktora Kościoła; W wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza Święta o godz. 17.30.
  • 07.12 Poniedziałek: Gregorianka. Za śp. Juliana Tokarz
  • 08.12 Wtorek: Gregorianka. Za śp. Juliana Tokarz