Ogłoszenia parafialne w II Niedzielę Wielkiego Postu (12.03.2017)

1. Plan rekolekcji parafialnych 16 – 19 marca 2017.
    • Czwartek 18.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną.
      Po Mszy nabożeństwo do Krwi Chrystusa i błogosławieństwo relikwią.
    • Piątek 18.00 – Droga krzyżowa
      Po Drodze krzyżowej Msza Święta z nauką rekolekcyjną.
    • Sobota 9.30 – odwiedziny chorych
      18.00 – Msza Święta z nauka rekolekcyjną.
    • Niedziela
      9.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
      11.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
      14.30 – różaniec do Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium
      16.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną.
      Po Mszy modlitwa o uzdrowienie.
      18.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną
      Rekolekcjonista o. Tomasz Trawiński, franciszkanin.
    • Spowiedź rekolekcyjna
    • Piątek od godziny 17.00 do ostatniego penitenta.
    • Sobota od godziny 16.00 do ostatniego penitenta.
  2. W najbliższą sobotę nie ma spotkania z cyklu „Przepoczwarzenie”.
  3. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie gr. 2 młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. W przyszłą niedzielę gr. 1.
  4. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów.
  5. Intencje Mszalne
  • 13.03 Poniedziałek:
    2) O przemianę serca dla Lidii, o uwolnienie od wszelkiego zła przez Krew Chrystusa oraz o nawrócenie i powrót do sakramentów za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi
  • 14.03 Wtorek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) Dziękczynna za dar życia dzieci i wnucząt, z prośbą o uzdrowienie zranionych serc i doświadczenie Bożej Miłości
  • 15.03 Środa: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) O potrzebne łaski dla Karoliny, Boże błogosławieństwo z okazji urodzin
    3) Za ś.p. Marka Matyjaszczyka w 1. rocznicę śmierci by Miłosierny Bóg odpuścił mu wszystkie grzechy i przyjął do wiecznej chwały (int. od żony Izy, dzieci Szymona i Adasia)
  • 16.03 Czwartek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  • 17.03 Piątek: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) Za ś.p. Jacka Wilka (int. od siostry Małgorzaty z rodziną)
  • 18.03 Sobota: 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) O opiekę Matki Bożej i świętego patrona nad Mikołajem
    9.00 – 1) Za ś.p. Józefa i Antoniego Matyja
    2) Za ś.p. Józefa Mesjasz
    11.00 – 1) Za parafian
    2) chrzest
  • 16.00 – Za ś.p. Danutę Soboniak (w 6. roczn. śm.)
  • 18.00 – 1) O złamanie przekleństwa ciążącego nad rodziną Jana i Grażyny, firmy i dóbr doczesnych przez Krew Chrystusa z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    2) Z okazji 9. urodzin Alicji o błogosławieństwo Boże