Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu

1. Przyszła niedziela to trzecia niedziela marca. Droga Krwi Chrystusa o godzinie 14:30, a Msza św. Ku czci Krwi Chrystusa z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała z indywidualnym błogosławieństwem relikwią Krwi Pańskiej o godzinie 16:00
  1. Dzisiaj oraz w przeszłą niedziele po Mszy św. o godzinie 11 spotkanie z rodzicami i dziećmi które w tym roku, w naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej.
  1. Dziękuje wszystkim za tak liczną obecność na piątkowej drodze krzyżowej była to pierwsza tego typu Droga Krzyżowa w naszej parafii. W sposób szczególny dziękuje młodzieży za poprowadzenie tej drogi oraz naszemu parafialnemu zespołowi za oprawę muzyczną
  1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17:00, a w niedziele Gorzkie Żale o godzinie 17:30.
  1. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godzinie 10:00.
  1. Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Katolickie Gimnazjum w Częstochowie przy ul. Okólnej, informuje o rozpoczęciu naboru na nowy rok szkolny oraz Dniach otwartych, które odbędą się 16 i 17 marca w godzinach 9-13.
  1. Wciąż pamiętajmy o zbieraniu różnego rodzaju nakrętek plastikowych na rzecz naszego hospicjum i metek z herbaty „Lipton” Można przynosić je do zakrystii. Przypominam również o możliwości przekazania jednego procentu na rzecz hospicjum. www.santagalla.pl.
  1. W czwartek po Mszy św. i nabożeństwie indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.

Intencje Mszalne:

12.03 Poniedziałek: W intencji małżeństw które są zagrożone rozpadem: Beata i Radek, Ela i Bogusław, Ewa i Józef

13.03 Wtorek: Za śp. Krystynę i Czesława Krajewskich

14.03 Środa: Dziękczynna za otrzymane łaski dla rodziny Krystyny i Piotra z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, oraz o trzeźwość dla syna i zgodę o rodzinie z okazji 20 rocznicy ślubu.

15.03 Czwartek: W intencji Karolinki z okazji 10 rocznicy urodzin

16.03 Piątek: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

17.03 Sobota: Za śp. Danutę Soboniak

18.03 Niedziela:

09:00: Za śp. Józefę i Antoniego Matyja
11:00: Z okazji pierwszych urodzin Błażeja Trzeszczyńskiego.
11:00: Z okazji 4 urodzin Alicji Huras

16:00: Za śp. Sylwestra Błaszczak