Ogłoszenia Parafialne na XII Niedziele Zwykłą

1.   W Sobotę będziemy przeżywać odpust Krwi Chrystusa. Mszy Świętej o godzinie 11:00 przewodniczyć będzie ks. Wojciech Czernatowicz CPPS, który obchodzi swój jubileusz 25-lecia sakramentu kapłaństwa, którego udzielił mu bł. Jan Paweł II.

Po Mszy Świętej czas na posiłek, a o godzinie 13:30 Dróżki Krwi Chrystusa.

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy Świętej o godzinie 17:30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 18:00

2. Od niedzieli rozpoczniemy nabożeństwa do Krwi Chrystusa, codziennie po Mszy Świętej o godzinie 17:30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 18:00
  3. W czwartek wspomnienie św. Ireneusza: biskupa i męczennika. W piątek Uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła ( niema postu).
  4. W przyszłą niedziele po Mszy Świętej o godzinie 9:00 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W sobotę zbiórka dla ministrantów o godzinie 10:00
  6. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  7. Pierwsza zapowiedz przedślubna: Marzena Sieracka, panna, zamieszkała w parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie.
    Michał Kucaj, kawaler, zamieszkały w parafii p.w. św. Kaspra del Bufalo w Częstochowie Kto wie o przeszkodach w zawarciu związku małżeńskiego powinien to zgłosić do kancelarii parafialnej.
  8. Wciąż pamiętajmy o zbieraniu różnego rodzaju nakrętek plastikowych na rzecz naszego hospicjum i metek z herbaty „Lipton”. Można przynosić je do zakrystii. Na drzwiach oraz na tablicy ogłoszeni pojawił się plakat z oznaczeniami jakie przedmioty plastikowe można przynosić. Nie tylko nakrętki ale również różnego rodzaju pojemniki oraz butelki ale muszą one zawierać oznaczenia które są podane na plakacie.

Relikwiarz2

ODPUST KRWI CHRYSTUSA 30 b.m. w sobotę o godz. 11.00

Intencje Mszalne:

25.06 Poniedziałek:

26.06 Wtorek:

27.05 Środa: Dziękczynna za cały rok szkolny, z prośbą o dobre wakacje z Bogiem.

28.05 Czwartek: O spokój duszy dla śp. Anny Snawadzkiej.

29.06 Piątek:

30.06 Sobota: Z okazji 2 rocznicy urodzin Zosi