Ogłoszenia Parafialne na Niedziele Palmową

1. Przeżywamy dzisiaj Niedziele Palową to ostatnia niedziele Wielkiego Postu. Poświęcenie palm w podczas każdej mszy świętej. Również dzisiaj kończymy czas naszych rekolekcji, dziękuje wszystkim za tak liczny udział, dziękuje również naszemu parafialnemu zespołowi za oprawę muzyczną.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 9.00 spotkanie z młodzieżą która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, a po Mszy Św. o godzinie 11.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi które w tym roku, w naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej.
  3. Dzisiaj ostatnie w tym roku Gorzkie Żale o godzinie 17.30 W Wielki Piątek zapraszamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich o godzinie 14.00. W naszej parafii tego dnia drogi krzyżowej nie będzie.
  4. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
  5. Święte Triduum Paschalne: Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej, Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej, Wielka Sobota – Wigilia Paschalna (prosimy o przyniesienie z sobą świec). Każdego dnia spotykamy się na Liturgię o godzinie 19:00.
  6. Zapraszamy do adoracji Grobu Pańskiego Do godziny 22 ( lub do czasu jak wierni będą w kosciele) i od godziny 8.00.
  7. W Wielką Sobotę święcenie pokarmów o godzinie  10.00, 11.00, 12.00 i 17.00.
  8. W Niedziele Zmartwychwstania Msze Święte o godzinie 6.00 z procesją rezurekcyjną, i o godzinie 11 oraz 18.
  9. Zbiórka dla ministrantów w Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę o godzinie 11:00.

Intencje Mszalne:

02.04 Poniedziałek: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

03.04 Wtorek:

1 – Za śp. Józefa Wrońskiego i zmarłych z rodzin Wrońskich i Korczaków

2 – W intencji Ryszarda Szymanek z okazji imienin.

04.04 Środa: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

05.04 Czwartek: Za śp. Edwarda, Walerie i Andrzeja Marczak

07.03 Sobota:

08.04 Niedziela:

06:00:

11:00: Za śp. Emilie i Józefa Szopa

11:00: Za śp. Józefa Mesjasz

18:00: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.