Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela marca. Po Mszy świętej o godzinie 9:00 zmiana tajemnic różańcowych oraz spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

1. Dzisiaj oraz w przeszłą niedziele po Mszy św. o godzinie 11 spotkanie z rodzicami i dziećmi, które w tym roku, w naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej.

1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. W najbliższy piątek Drogi krzyżowej o godzinie 17:00, nie będzie ponieważ zostanie odprawiona o godzinie 20:00. Młodzież przegotowująca się do sakramentu Bierzmowania ma obowiązek uczestnictwa w Drodze Krzyżowej. W niedziele Gorzkie Żale o godzinie 17:30.

1. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godzinie 10:00.

1. Przypominam, że uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową www.parafia.cpps.pl na której znajdują się bieżące informacje dotyczące naszej parafii.

1. Wciąż pamiętajmy o zbieraniu różnego rodzaju nakrętek plastikowych na rzecz naszego hospicjum i metek z herbaty „Lipton” Można przynosić je do zakrystii. Przypominam również o możliwości przekazania jednego procentu na rzecz hospicjum. www.santagalla.pl

1. W czwartek po Mszy św. i nabożeństwie indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.

Intencje Mszalne:

05.03 Poniedziałek: Za śp. Stanisława jego rodziców, rodzeństwo i wszystkich zmarłych z rodziny

06.03 Wtorek: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

07.03 Środa: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

08.03 Czwartek:

09.03 Piątek: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

10.03 Sobota: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

11.03 Niedziela:

09:00: O łaskę nieba dla Otylii Madyś.
    11:00: Z okazji 85 rocznicy urodzin Leokadii.
    11:00: Za śp. Aleksandrę Chudzik.
    18:00: Za śp. Zenobię Janas ( intencja od Państwa Łazorów).