Ogłoszenia I Niedziela Wielkiego Postu

1. HospicjumW Przyszłą niedziele pierwsza niedziela marca. Po Mszy świętej o godzinie 9:00 zmiana tajemnic różańcowych oraz spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  2. Dzisiaj oraz w przeszłą niedziele po Mszy św. O godzinie 11 spotkanie z rodzicami i dziećmi które w tym roku, w naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej.
  3. Od jutra na naszej archidiecezji rozpoczynają się rekolekcje wielkopostnej dla młodzieży licealnej. W naszej parafii nie będzie rekolekcji ponieważ w tym czasie Księża Misjonarze będą mieli swoje doroczne dni skupienia. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w rekolekcjach w sąsiednich parafiach. W parafii p.w. Krzyża Świętego od godziny 9:00 , w parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Kiedrzynie od godziny 10:00, oraz w parafii p.w. św. Faustyny od godziny 10:00. Młodzież ma obowiązek uczestniczenia w tych naukach!
  4. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17:00 a w niedziele Gorzkie Żale o godzinie 17:30.
  5. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godzinie 10:00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 9:00, spowiedź w kościele od godziny 17:00.
  7. Wciąż pamiętajmy o zbieraniu różnego rodzaju nakrętek plastikowych na rzecz naszego hospicjum i metek z herbaty „Lipton” Można przynosić je do zakrystii. Przypominam również o możliwości przekazania jednego procentu na rzecz hospicjum. www.santagalla.pl
  8. W czwartek po Mszy św. I nabożeństwie indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.

Intencje Mszalne:

27.02 Poniedziałek:

28.02 Wtorek: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie

29.02 Środa: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie

01.03 Czwartek: W intencji Magdy

02.03 Piątek: Z okazji 18 rocznicy urodzin Aleksandry

03.03 Sobota: Za sp. Helenę, Stanisława, Ryszarda i wszystkich zmarłych z rodziny.

04.03 Niedziela:

09:00 Za śp. Zofię Ławniczak i śp. Józefę Matyja