Ogłoszenia Parafialne na Niedziele Miłosierdzia Bożego

1. Przeżywamy dzisiaj niedziele Miłosierdzia Bożego oraz III niedziele kwietnia, o godzinie 14:30 droga Krwi Chrystusa, a o godzinie 16.00 Msza Święta o uzdrowienie duszy i ciała z indywidualnym błogosławieństwem relikwią Krwi Pańskiej

2. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 odbędzie się poświecenie różańców, medalików, świec oraz książeczek pierwszokomunijnych, a po niej spotkanie z rodzicami i dziećmi które w tym roku, w naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej.

3. Komunia Święta w naszej parafii odbędzie się 6 maja o godzinie 11.00. Natomiast pierwsza rocznica zeszłorocznych dzieci komunijnych odbędzie się tydzień później tj. 13 maja o godzinie 11.00.

4. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godzinie 10:00.

5. Wciąż pamiętajmy o zbieraniu różnego rodzaju nakrętek plastikowych na rzecz naszego hospicjum i metek z herbaty „Lipton” Można przynosić je do zakrystii. Przypominam również o możliwości przekazania jednego procentu na rzecz hospicjum. www.santagalla.pl

6. W czwartek po Mszy św. i nabożeństwie indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.

Intencje Mszalne:

16.04 Poniedziałek: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

17.04 Wtorek:

18.04 Środa: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

19.04 Czwartek: 1) Za śp. Jerzego Rozpondek

2) O uzdrowienie córki Martyny z choroby i umocnienie więzi rodzinnych.

20.04 Piątek: Dziękczynna za dar życia dzieci z prośbą o przemianę i nawrócenie.

21.03 Sobota:

22.04 Niedziela:

09:00: W intencji Kariny o dobre zdanie matury, o dary Ducha Świętego i dobry wybór drogi życiowej z podziękowaniem za jej życie.

11:00: Za śp. Zenobię Janas ( int. od prac. firmy Primera i restauracji Karczma).

11:00: Za śp. Gitta Cordesa

18:00: